. . . . . .

یزدغذا |

یزدغذا
به زودی باز خواهیم گشت

سامانه سفارش آنلاین غذا
از رستورانها, فست فودها و فروشگاههای موادغذایی


درباره ما

سامانه در خدمت خانواده و سازمان ها

این روزها اینترنت روش‌های خریدمردم را به کلی دگرگون کرده است. مزایای خرید اینترنتی ومدرن نسبت به خرید سنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به این نوع خرید تشویق می‏‌کند. یزدغذا برترین سامانه آنلاین واینترنتی سفارش غذا در استان یزد میباشد که واسطه ای بین مشتریان محترم و رستورانها ، فروشگاههای فست فود، کافه رستورانها ، کبابی ها ، غذاپزیهای خانگی ، آشپزخانه ها ، کترینگ ها,فروشگاههای موادغذایی و…..مجاز درشهرهای استان یزد است.سامانه یزدغذا به شما این امکان را می‌دهد تا در بین تنوعی ازرستورانها ،فروشگاههای فست فود,فروشگاههای موادغذایی و…. بهترین گزینه را انتخاب نموده و غذای مورد علاقه‌تان را از طریق کامپیوتر شخصی, لپ تاپ ,موبایل وتبلت خود به صورت اینترنتی وآنلاین سفارش دهید.

کسب رضایت مشتری در کسب و کار ما ،مهمترین هدف است . یزد غذا با شعار بهترین غذا حق شماست تلاش خواهد کرد تا در جهت رضایت مشتریان، به طور مستمر سامانه خود را بهبود بخشد. امید است بتوانيم خدماتی درخور شان شما هم استانی ها ارائه نماییم. انشالله

  • تامین غذا با قیمت کمتر از خود رستوران
  • عدم نیاز به حضور مشتری در رستوران
  • استفاده از تخفیف های یزدغذا در مناسبتهای خاص
  • افزایش تعداد مشتریان رستوران های همکار
تماس با ما

با ما در ارتباط باشید

یزد

بلوار پاکنژاد-کوچه زیتون-کوچه یاس-کدپستی ۸۹۱۶۹۶۴۴۳۷
تلفن ثابت ۰۳۵۳۷۲۶۴۰۸۰
۰۹۱۳۵۲۸۳۸۵۸

* فیلدهای ضروری

میخواهید از آغاز به کار سایت آگاه شوید؟

رضایت مشتری مهمترین هدف ماست، یزد غذا با شعار بهترین غذا حق شماست تلاش می کند تا در جهت رضایت مشتریان ، به طور مستمر سامانه خود را بهبود بخشد.انشالله.